PL |  EN

JAK KUPIĆ BILET ONLINE

Aby kupić bilet online należy wybrać przycisk     wyświetlany w naszym REPERTUARZE lub pod opisem koncertu, do którego mamy dostęp z poziomu KALENDARZA. Wówczas rozpoczyna się proces zakupu, który powinien przebiegać w następujących krokach:

1. Podgląd planu sali

spośród dostępnych miejsc (zaznaczonych kolorem zielonym) wybieramy interesujące nas miejsce oraz rodzaj biletu (normalny czy specjalny z tzw. ulgą). Dla przykładu kupiliśmy bilet specjalny w XV rzędzie miejsce 2

2. Teraz system podsumuje wybrane przez nas miejsca, jeśli wszystko się zgadza prosimy kliknąć AKCEPTUJĘ , a jeśli zmienili Państwo zdanie co do wybranych miejsc jak i rodzaju proszę kliknąć POWRÓT. Wówczas ponownie wyświetli się podgląd sali i proces wyboru miejsca należy powtórzyć.

3. Po akceptacji wybranych miejsc system poprosi nas o wypełnienie kilku danych niezbędnych do zakończenia procesu zakupu biletu ONLINE. Wszystkie wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

4. W następnym kroku należy określić sposób dostawy, pod którym znajduje się podsumowanie transakcji. Wymagamy akceptacji postanowień regulaminu.

5. Aby przejść do następnego kroku jakim jest zapłata proszę kliknąć KUPUJĘ. Wówczas wyświetli się strona naszego operatora transakcji - DOTPAY z listą obsługiwanych banków

6. Prosimy wybrać spośród dostępnych najdogodniejszą dla Państwa formę płatności, a następnie sprawdzenie czy w INFORMACJI O POSIADACZU KONTA znajdują się Państwa prawidłowe dane. Jeśli nie prosimy o padanie prawidłowych informacji.  Po wyborze DOKONAJ PŁATNOŚCI dalej transakcja przebiegać będzie standardowo dla wybranego banku, dlatego pominiemy te kroki.

 7. O prawidłowo przeprowadzonej płatności poinformuje nas komunikat o treści jak poniżej.

oraz

 

Dodatkowo o prawidłowo przeprowadzanej transakcji poinformowani zostaną Państwo drogą elektroniczną  otrzymując wiadomości z  systemu DOTPAY z potwierdzeniem transakcji.

Jeśli nie otrzymali Państwo maila z potwierdzeniem transakcji wówczas prosimy nie przelewać środków pieniężnych na podane na naszej stronie rachunki bankowe, bo transakcje internetowe odbywają się poprzez system płatniczy DOTPAY. Prosimy natomiast o kontakt z naszą kasą biletową (tel. 32 351 17 13, kom. 503 774 949), która sprawdzi status Waszej transakcji i podpowie co zrobić.

Zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy zakupu biletów

 

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW ONLINE

 

 

 

Projekt "Rozbudowa Filharmonii Śląskiej w Katowicach" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu XI Kultura i Dziedzictwo Kulturowe, Działania 11.2 -Rozwój oraz poprawa stanu infrastruktury kultury o znaczeniu ponadregionalnym Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.